Встановлення світильників, вимикачів, розеток

Монтаж розеток і вимикачів – усі тонкощі процесу…

Найчастіші запитання, які нам ставлять наші клієнти, – де найкраще розмістити розетки та скільки їх потрібно? Щоб дати кваліфіковані відповіді на ці питання, нам потрібно спочатку ознайомитись з розташуванням меблів у вашому помешканні (також врахувати можливість їх перестановки), їхньою конструкцією та з розміщенням всієї побутової техніки. Жодних вимог і правил щодо кількості розеток не існує. Все залежить від ваших уподобань стосовно комфорту. Звичайно, у своїй роботі ми стараємось дотримуватись євростандартів, які регулюють висоту та типи розміщення розеток.

Монтаж світильників, люст, бра….

Вдало продумане освітлення перетворює ваш дім на затишне комфортне місце, де можна в будь-який момент переглянули фільм чи почитати улюблену книгу. І подумайте про дітей, про їхній зір, коли вони вчать уроки чи просто малюють. Та й будь-який інтер’єр не виглядатиме так красиво, якщо він буде неправильно освітлений.

Найменування
Один.вимр
Ціна/один, грн.
Встановлення розетки
шт
800
Встановлення розетки ІР
шт
100
Встановлення розетки TV
шт
100
Встановлення розетки акустичної
шт
100
Встановлення вимикача
шт
80
Встановлення вимикача прохідного (перехресного)
шт
90
Монтаж рейки під трек
пог. м
200
Монтаж профіля під лед-стрічку
пог. м
120
Зарізання профіля під кутом
шт
50
Приклеювання лед-стрічки
пог. м
120
Підключення блоку живлення лед-стрічки
шт
250
Встановлення витяжки
шт
250
Вирізання отвору в гіпсокартоні діаметром до 10см
шт
100
Встановлення точкового круглого світильника діаметром до 10см
шт
100
Вирізання отвору в гіпсокартоні діаметром від 10см
шт
120
Встановлення точкового круглого світильника діаметром від 10см
шт
120
Вирізання квадратного/прямокутного отвору в гіпсокартоні до 10см
шт
120
Встановлення точкового квадратного/прямокутного світильника до 10см
шт
120
Вирізання квадратного/прямокутного отвору в гіпсокартоні від 10см
шт
150
Встановлення точкового квадратного/прямокутного світильника від 10см
шт
150
Встановлення бра
шт
від 200
Встановлення люстри
шт
від 250
* розширений список послуг можна переглянути у нашому прайсі, скачавши його тут або на початку сторінки

Згідно з євростандартом, розетки розміщують на висоті 30 см від підлоги. Це є досить зручно і їх не дуже помітно на такій висоті. Але таких вимог можна не дотримуватись на кухні, там буде зручніше, коли монтаж розеток буде над столом, безпосередньо біля побутових приладів. Ми завжди наголошуємо нашим клієнтам, що розетки треба встановлювати в таких місцях, щоб до них завжди був доступ, особливо коли планують переставляти меблі. Місце біля вимикача якраз є таким. Це єдине місце в кімнаті, яке не можна заставляти меблями. Й розетка в такому місці буде досить зручною, особливо для використання порохотяга.

Також потрібно пам’ятати, що розетки встановлюють на відстані не менш як 0,5 м від батарей, газових труб. Відстань від вікна або дверей до розеток повинна бути мінімум 10 см, від мийки на кухні – не менше 0,8 м. У ваннах, саунах, туалетах, тобто у місцях з підвищеною вологістю, розетки встановлюють на висоті 1 м. Встановлення розеток у душових кабінах категорично заборонено.

З нашого досвіду можна стверджувати, що на кухні буде практично встановити 12-15 розеток, але ця кількість може коливатись, залежно від розмірів кухні і побажань клієнта. У вітальні доцільно буде встановити 10-15 розеток, у дитячій достатньо 7-10 розеток. Також потрібно пам’ятати, що у місцях, де передбачено встановлення комп’ютера чи телевізора, слід подумати про розетку для кабельного телебачення чи провідного інтернету.

Дізнайтесь вартість вашого проєкту

Розрахуйте вартість і термін виконання електромонтажних робіт для Вашого приміщення за 2 хв.

Наша компанія виконує такі види робіт щодо встановлення стаціонарних приладів: монтаж підвісних люстр (на анкер, на дюбель, на гачок), монтаж  стельових та настінних світильників, монтаж  світильників для гіпсокартонних стель, монтаж енергозберігаючих та люмінісцентних світильників, галогенних прожекторів, бра тощо. Також здійснюємо монтаж вуличного освітлення, аварійного, ландшафтного та садового освітлення. Встановлюємо світильники зовнішнього освітлення.

Здавалось, немає нічого простішого, ніж повісити люстру на гачок, але для цього потрібен сам гачок. Для монтажу гачка потрібен перфоратор, відповідний дюбель, свердло й кваліфіковано все зробити. А якщо люстра більше 5 кг, тоді потрібен анкерний гачок. Дуже багато люстр кріпляться на планку, яку потрібно закріпити спочатку на два дюбеля й за допомогою гайок закріпити саму люстру. Деякі люстри можуть вмикатися лише одноклавішним вмикачем, а для того, щоб використовувати вмикач на дві клавіші, тобто, вмикати частину ламп, потрібно виводити ще третій провід. А підключення точкових світильників у підвісних стелях – досить складна та відповідальна робота. Потрібно дотримуватись рівного інтервалу та не потрапити на металевий профіль. Є безліч моментів, які здавались на перший погляд дуже простими, але виконати їх можуть лише кваліфіковані електрики. 

Саме такі працюють в компанії «Ампераж».

Обговоріть всі запитання з нашим менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання

   Розрахуйте вартість і термін виконання електромонтажних робіт для Вашого приміщення за 2 хв.

   Проводимо електрику для квартири, будинку, офісу до 10 днів від 180 грн. за точку.

   Проведення електрики у якому приміщенні Вас цікавить?

   Яка площа приміщення?

   Який у Вас тип приміщення?

   Який стан приміщення?

   Який вид робіт Вас цікавить?

   Коли плануєте проводити електромонтажні роботи?

   Вам потрібні додаткові послуги?

   Який спосіб зв'язку зручніший для Вас?