Блискавкозахист і заземлення будинків - Компанія "АМПЕРАЖ"

Чому обирають саме нас

1

Ми завжди враховуємо
індивідуальні вподобання
та вподобання клієнтів

2

Ми чітко дотримуємося
встановлених термінів
виконаних робіт

3

Наші ціни Вас приємно
здивують

UA RU

Блискавкозахист і заземлення

Замовлення безкоштовного виїзду спеціаліста на об'єкт

Замовити виїзд спеціаліста

Пройдіть тест за 2 хвилини і отримайте попередній розрахунок вартості електромонтажних робіт

Розрахувати вартість

Ми гарантуємо 100% конфіденційність!


НайменуванняОдин.
вимр.
Ціна/один.
грн.
Заземлення трикутником (для особняка) шт3500


Блискавкозахист і заземлення – це сукупність приладів, які захищають будівлю і людей при прямому попаданні блискавки. Їх робота базується на перехваті  і відведенні струму в землю через заземлення.

Ампераж

 

Система “блискавкозахист і заземлення” була розроблена в 50-х роках. На даний момент вона дуже вдосконалилась і на 98% захищає від ураження струмом блискавки.

Принцип роботи блискавкозахисту складається з двох етапів:

  1. зовнішній захист – відведення прямих ударів блискавки, куди входять такі елементи, як система блискавкоприймачів, система струмовідводів та контур заземлення.
  2. внутрішній захист (вторинний) відбувається за допомогою таких дій –  як екранування, забезпечення захисту інженерних мереж від імпульсних перенапруг, вирівнювання потенціалів та заземлення металевих елементів. А саме:трансформаторів, металевих корпусів електричних машин, металевих конструкцій розподільчих приладів, які не під напругою, оболонки кабелів, тросів, сталевих стрічок для кріплення, металевих корпусів пересувних і переносних електроустановок тощо).

Ампераж

Ампераж

 

 

Всі роботи щодо блискавкозахисту і заземлення повинні виконуватись згідно з стандартом України ДСТУ Б В.2.5-38: 2008, де передбачено 4 рівні захисту.

Електрики компанії «Ампераж» суворо дотримуються всіх вимог стандарту України, володіють відповідними ліцензіями. Допоможуть вам підібрати оптимальний варіант щодо блискавкозахисту  різноманітних об’єктів. Спроектувати та змонтувати заземлюючі прилади, здійснювати їх сервісне обслуговування.  У своїй  роботі використовують лише якісні матеріали та сучасне обладнання. На підприємстві поставлені високі вимоги щодо якості проведення даних робіт.

Замовляйте необхідну послугу просто зараз:

Замовити послугу

+38 (098) 113 19 13

*
TOP