Електрична тепла підлога: монтаж у Львові - Компанія "АМПЕРАЖ"

Чому обирають саме нас

1

Ми завжди враховуємо
індивідуальні вподобання
та вподобання клієнтів

2

Ми чітко дотримуємося
встановлених термінів
виконаних робіт

3

Наші ціни Вас приємно
здивують

UA RU

Електрична тепла підлога: влаштування


Електрична тепла підлога: монтаж у Львові

Електрична тепла підлога – це ціла система підігріву підлогових поверхонь. Є декілька видів цієї системи: повітряні, електричні та водяні.
Найбільш практичним, виходячи з реальних умов, є електричний підігрів підлоги. Його широко використовується як в квартирах, так і в особняках. Його Основною перевагою електричного підігріву підлоги – є енергоефективність і те, що він може бути розміщений під лінолеумом, кахельною плиткою, ковроліном та ковровим покриттям. Він простіший у монтуванні, порівняно з водяним, що знижує затрати на його встановлення.


Ампераж


Електричну теплу підлогу встановлюють двома:

Перший – це укладання нагрівального кабелю безпосередньо в стяжку, шаром 3-5 см, після чого накладають фінішне покриття.
Другий – коли нагрівальні мати укладають на шар стяжки в клей для плитки. Це відбувається без додаткової теплоізоляції, просто під плитку. Так здебільшого роблять під час ремонту, коли стяжка вже залита.


Ампераж


Як відбувається монтаж теплої підлоги?

  • Спочатку заміряємо площу обігріву, складаємо схему розміщення нагрівальних елементів та вибираємо регулятор.
  • Обираємо місце, де розмістимо терморегулятор, але пам’ятаємо про відстань – не менш як 30 см від підлоги.
  • Тепер готуємо підлогу до укладання теплоізоляції. За потреби вирівнюємо стяжку, витираємо пилюку і бруд, ґрунтуємо підлогу під час укладання нагрівальних матів.
  • Для енергозбереження та економії електроенергії монтуємо теплоізоляцію. Але коли використовуємо теплові мати, теплоізоляція не потрібна.
  • Потім встановлюємо нагрівальні кабелі та датчик.
  • Після цього заливаємо систему стяжкою завтовшки 3-5 см. Коли стяжка повністю висохне, кладемо плитку. Коли монтуємо нагрівальний мат, плитку кладемо одразу.
  • Вмикати обігрів підлоги можна лише через 28 днів (коли повністю висохне стяжка) та 6-8 днів при використанні теплових матів.
  • А коли ремонт завершено, поклеєні шпалери чи помалювані стіни, тоді аж підключаємо терморегулятор.

Ось тепер можете насолоджуватись теплом!

Компанія «Ампераж» зробить ваш дім теплим!

Звертайтесь, ми надамо вам вичерпну інформацію щодо встановлення, матеріалів та вартості. Ми зробимо все, аби зробити ваш дім комфортним.

TOP