Система "Розумний дім" - Компанія "АМПЕРАЖ"

Чому обирають саме нас

1

Ми завжди враховуємо
індивідуальні вподобання
та вподобання клієнтів

2

Ми чітко дотримуємося
встановлених термінів
виконаних робіт

3

Наші ціни Вас приємно
здивують

UA RU

Система «Розумний дім»

Замовлення безкоштовного виїзду спеціаліста на об'єкт

Замовити виїзд спеціаліста

Пройдіть тест за 2 хвилини і отримайте попередній розрахунок вартості електромонтажних робіт

Розрахувати вартість

Ми гарантуємо 100% конфіденційність!


Система «Розумний дім» – це унікальна система управління та захисту будь-яким помешканням, дачею, квартирою, комерційною нерухомістю тощо. Ця система об’єднує в одне ціле роботу всіх електричних приладів, опалення, водопостачання, освітлення та сигналізації.


Ціни на монтаж системи розумний дім

НайменуванняОдин.
вимр.
Ціна/один.
грн.
Розведення системи розумний дім шт 150
Зведення в щит під систему розумний дім шт 150
Збір системи розумний дім від вартості обладнання %30


Управляти системою «Розумний дім» можна за допомогою додатка в Android, iOS або  через web-версію.

Система «Розумний дім» умовно розділяється на такі підсистеми:

  • освітлення,
  • безпека,
  • клімат-контроль
  • multiroom.

За допомогою системи освітлення ви з легкістю зможете керувати усіма освітлювальними елементами в помешканні. Система сама відрегулює освітлення під ваш графік, буде відмикати непотрібний вам в даний момент електричний прилад.


Ампераж


Система безпеки розумного будинку складається з таких елементів –  сигналізація, датчики, які відповідають за роботу комунікацій, та пожежні датчики. Якщо нікого немає вдома, будуть вмикатися протипожежні датчики та охоронна сигналізація. В разі пожежі, пограбування або навіть  прориву труби, система розумний дім надішле повідомлення на ваш мобільний.

За розподіл відео- та аудіосигналу по вашій квартирі відповідає система multiroom. До її можливостей входить передавання сигналу на всі пристрої, регулювання звуку, а також система зможе вмикати і вимикати будь-який прилад. Можна інтегрувати multiroom із системою безпеки, наприклад,  запис з відеокамер ви зможете переглядати на будь-якому підключеному до системи пристрої. Якщо ви за межами дому, тоді за допомогою свого планшета ви зможете спостерігати за тим, що відбувається у вас вдома в цей момент.

Система клімат-контроль контролює роботу опалення, очищення та зволоження повітря у вашому домі.  Її роботу можна організувати відповідно до графіка господарів,  температура опалення зменшується в той час, коли ви перебуваєте на роботі, й автоматично збільшується перед вашим поверненням додому, можна встановити періодичність зволоження повітря та ін. Ця система «реагує» на погоду за вікном, й може самостійно визначити оптимальну температуру опалення.

У системі «Розумний дім»  є ще безліч додаткових функцій, наприклад, ви можете встановити датчики на лічильники, які будуть зчитувати та фіксувати їх показники. Система в кінці місяця підраховує, скільки вам потрібно заплатити за «комуналку», а якщо ви ще  під’єднаєте банківську картку, ще й оплатить за вас. Якщо ви залишили самих дітей удома, ви зможете контролювати за допомогою відеодомофона, кому вони збираються відчинити двері, можете обмежити їм доступ до певних електричних приладів.

У Львові  систему «Розумний дім» встановлює компанія «Ампераж», яка добре зарекомендувала себе у цьому сегменті ринку. Її спеціалісти проходять найновіші тренінги, володіють сучасними технологіями і мають великий досвід роботи у цій галузі.

Ми зробимо ваш дім розумним…

Замовляйте необхідну послугу просто зараз:

Замовити послугу

+38 (098) 113 19 13

*
TOP