18 Листопада 20194 хвилин

Сигналізація Ajax – нове покоління бездротових охоронних систем

Поділитися:

FacebookTelegramViber

Сигналізація Ajax – бездротова професійна охоронна система нового покоління. Її можна використовувати як для передачі будинку на пульт охорони, так і для самостійного нагляду за об’єктом. Головною перевагою Ajax є досить простий монтаж, а керувати нею можна за допомогою додатка у вашому телефоні.

Ajax Systems складається з 15-ти пристроїв, всі вони безпровідні і працюють за допомогою батарейок, також вони мають сучасний дизайн і бувають двох кольорів – білого та чорного. Основним приладом сигналізації є Ajax Hub, він контролює всі датчики. Hub має вмонтований акумулятор, який дає змогу безперервно працювати 15 годин, якщо пропаде живлення. Підключається Hub за допомогою кабелю Ethernet або за допогою GSM. У разі якщо хтось переріже кабель, буде резервний канал GSM, або якщо будуть якісь перешкоди, то є можливість підключитись через кабель. Hub оснащено внутрішньою антеною, яка є досить потужною, це дозволяє йому працювати на відкритій місцевості до 2 кілометрів.

Ajax Systems розробила власний протокол для зв’язку пристроїв під назвою Jeweller, який не поступається дротовому з’єднанню. Сигнал зв’язку надійно зашифрований від перехвату, а при спробі заглушити сигнал система Ajax змінить частоту.

Також сигналізація Ajax включає в себе датчики руху Ajax MotionProtect (які фіксують проникнення в приміщення) та датчики відчинення Ajax DoorProtect (визначають несанкціоноване відчинення вікон/дверей) та пульт управління Ajax SpaceControl (невеличкий брелок, завдяки яким управляють сигналізацією). Всі датчики сигналізації фіксують рух на відстані до 12 м, а також є захищені від взлому та попереджають при несанкціонованій спробі їх зняття. Якщо якийсь датчик вийшов ладу, то завдяки двосторонньому зв’язку з ним, система буде поінформована протягом 12 секунд. Сигналізація Ajax ретельно захищена від помилкових спрацьовувань будь-яких датчиків (датчики не реагують на домашніх улюбленців, при певних налаштуваннях).
Безпровідна сигналізація Ajax є досить енергоощадною – всі її датчики можуть працюватибез зміни батарейок до 7 років! Стан джерел живлення відслідковується центральним елементом системи для вчасної їх заміни. А технологія SmartPlacement допоможе підібрати оптимальне місце розташування датчиків для надійного з’єднання та для мінімального розходу батареї.
Якщо у вас виникли ще якісь питання стосовно сигналізації Ajax, ви можете звернутись в компанію «АМПЕРАЖ». Наші спеціалісти дадуть вичерпні відповіді на всі ваші запитання, а також зможуть якісно встановити цю безпровідну охоронну систему у вашому помешканні.

Поділитися:

FacebookTelegramViber

Обговоріть всі запитання з нашим менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання