Розумний будинок Sonoff - Компанія "АМПЕРАЖ" | 098 113 19 13

Чому обирають саме нас

1

Ми завжди враховуємо
індивідуальні вподобання
та вподобання клієнтів

2

Ми чітко дотримуємося
встановлених термінів
виконаних робіт

3

Наші ціни Вас приємно
здивують

UA RU

Розумний будинок Sonoff

Розумний будинок

Розумний будинок можна зробити розумним за адекватну ціну! Спитаєте як це зробити? Адже система «Розумний дім» це задоволення не з дешевих.

Таке завдання нам поставив один із наших клієнтів і рішення ми йому запропонували скоро, скориставшись технологіями Sonoff.

Дистанційний Wi-Fi вимикач Sonoff - це пристрій для реалізації домашньої автоматизації з дуже лояльною ціною і чудовою якістю.

Sonoff є доступним пристроєм, за допомогою якого можна розумно управляти необхідними процесами в будинку. Тобто за допомогою цього пристрою Ви можете дистанційно керувати подачею електроенергії 220V з будь-якого мобільного пристрою з любої точки світу. Такий собі розумний будинок за 250 грн.

Прикольно! Правда?

smart home

Все що для цього потрібно: завантажити і встановити на смартфон додаток eWeLink, запустити його, пройти реєстрацію і додати пристрій.

Sonoff передає дані на «хмару» за допомогою Wi-Fi, що дає змогу керувати Вам будь-якими електроприладами і дистанційно включати чи виключати їх.

За допомогою функції синхронізації, можна встановити час включення і виключення електричних приладів: ламп, конвектора, електрочайника, пральної машини, праски, ролокасет тощо.

Хочете дешевий розумний дім? Спеціалісти компанії "АМПЕРАЖ" Вам допоможуть!

Телефонуйте! Тел. (098) 113-19-13

Ми зробимо Ваш дім розумний!

*
TOP