29 Січня 20194 хвилин

Пожежна сигналізація

Поділитися:

FacebookTelegramViber
Пожежна сигналізація в наш час є в кожному офісі, у всіх державних установах, в торгових центрах і в багатьох житлових приміщеннях, адже краще наперед убезпечити себе від шкоди, яку може завдати нам пожежа. Що являє собою сучасна пожежна сигналізація, чи дорого і проблематично її встановлювати?
Отже, пожежна сигналізація – це комплекс технічних засобів, робота яких спрямована на попередження та вчасне усунення займання різного ступеня.  Сучасні сигналізації бувають трьох типів – порогові, адресні й адресно-аналогові.

Порогові системи пожежної сигналізації відрізняються тим, що мають так званий поріг спрацювання. Наприклад, датчики тепла спрацьовують при збільшенні температури, потім подають сигнал на головну панель сигналізації, і спрацьовує тривога. Також  порогові сигналізації бувають сконструйовані за радіальним типом побудови шлейфів (їх часто називають променями). До кожного шлейфа можна підключити близько 30 датчиків, коли спрацьовує тривога, можна відстежити, від якого саме променя йде сигнал.  Головна перевага такої протипожежної сигналізації – це ціна, вона є значно нижча від інших видів. Але є й ряд недоліків, це неможливість проконтролювати справність датчиків, пізнє оповіщення про пожежу.

Адресні пожежні сигналізації працюють за принципом посилання сигналу головною панеллю до датчиків  в певні періоди часу. Це дозволяє контролювати справність усіх датчиків. Оповіщення адресної системи – «несправність»,  «нормальний стан», «пожежа», «відсутність». Головним недоліком такої сигналізації – це пізнє оповіщення про займання, адже датчик сигналізації спрацьовує не одразу. Ціни на таку сигналізацію залежать від якості і кількості датчиків оповіщення, цей вид сигналізації є досить популярним на підприємствах.

Адресно-аналогові системи пожежної сигналізації – це найальтернативніший варіант сигналізації, який має ряд істотних переваг. Найголовніше – це те, що рішення про стан пожежі приймає головна панель сигналізації, а не датчики. Цей вид сигналізації є найінформативнішим, у ній застосовують інтелектуальні оповіщувачі, що дозволяє робити ранній моніторинг виявлення загорання. Крім того, не перериваючи роботи всієї сигналізації, можна змінювати поріг чутливості датчиків й здійснювати контроль їх справності. Ціна, звісно, такої сигналізації є не маленькою, але при цьому слід врахувати всі ризики і матеріальні втрати в разі пожежі.
Фахівці компанії «Ампераж» підберуть, спроектують і змонтують вам будь-який вид пожежної сигналізації, враховуючі ваші фінансові можливості, стан приміщення й оцінять всі ризики втрати. Ми також здійснюємо сервісне обслуговування змонтованих сигналізацій. Наші фахівці досить швидко встановлять вам протипожежну сигналізацію і це не завдасть вам додаткових клопотів.

Поділитися:

FacebookTelegramViber

Обговоріть всі запитання з нашим менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання