Освітлення: холодне, тепле, нейтральне - Комапнія "АМПЕРАЖ"

Чому обирають саме нас

1

Ми завжди враховуємо
індивідуальні вподобання
та вподобання клієнтів

2

Ми чітко дотримуємося
встановлених термінів
виконаних робіт

3

Наші ціни Вас приємно
здивують

UA RU

Освітлення: холодне, тепле, нейтральне

Ампераж


Освітлення, яке є ідеальним для кухні може не підходити для спальні або вітальні і навпаки.  Давайте поговоримо про освітлення приміщень, а точніше про колір світла, який дає лампочка.

Чи пригадуєте Ви таку ситуацію: заходите у магазин чи навіть перукарню, інтер’єр чудовий, усе на своїх місцях, але вам дуже некомфортно, якесь занадто яскраве чи навпаки тьмяне світло. З такого приміщення хочеться скоро піти і більше не заходити… Усе через неправильно підібраний колір лампочки до кольору стін у приміщенні.

3.-Recessed-lighting-870x507-min

Освітлення – це індивідуальний підбір світла до будь-якого типу приміщення, незалежно чи це офіс, квартира, чи торговий центр.

Освітлення є основним інструментом дизайнерів при проектуванні інтер’єру. За допомогою правильно підібраного освітлення приміщення можна закцентувати на перевагах, приховати маленькі недоліки, навіть візуально зменшити або збільшити простір, чи, навпаки, – створити робочу атмосферу. Також варто пам’ятати, що освітлення суттєво впливає на самопочуття організму, здоров’я очей, продуктивність роботи та й взагалі на якість відпочинку.

Оптимальним для ока людини є природне сонячне світло, яке має нейтральне забарвлення.

У сучасному світі ми використовуємо багато штучних джерел світла, яке має різний колір. Давайте поговоримо про відтінки світла сучасних ламп, і де краще їх використовувати при зонуванні простору в приміщенні.

Колірний тон світла залежить від кольору температури лампи, яка вимірюється в Кельвінах (К). Науковці розрізняють три види світла:

  1. тепле (≈2700-3000 К),
  2. нейтральне (≈4100 К)
  3. холодне (≈6500 К).
7e51a42e2e7002a41413d0a6680ff7e7-min

Тепле освітлення найкраще підходить для відпочинкової зони, оскільки воно створює спокійну, комфортну та домашню атмосферу. Тому теплий спектр світла використовують у спальні, кухні чи їдальні.

У дитячій кімнаті можна використовувати тепле освітлення у відпочинковій та ігровій зоні, оскільки воно не втомлює дитячих очей. Денне світло нейтрального спектру налаштовує на робочий настрій, тому його варто застосовувати у зоні, де діти навчаються і виконують домашні заняття.

Холодне світло є досить яскравим. Його краще використовувати у поєднанні з природним світлом у робочій зоні, оскільки воно підвищує концентрацію і створює робочий клімат. Тобто лампи холодного світла застосовують у робочій зоні кухні, кабінеті, офісах, адміністративних будівлях тощо. При виборі ламп для кухні важливо пам'ятати про колірну температуру лампи – холодне світло може спотворювати відтінки продуктів і негативно впливати на апетит.

Kitchen-Lighting-min

При виконанні електромонтажних робіт спеціалісти компанії «АМПЕРАЖ» допоможуть вам підібрати колір ламп у різних приміщеннях кватири чи будинку. Звертайтесь! Ми зробимо Ваш дім комфортним, щоб ви насолоджуюсь практичною, функціональною та зручною оселею.

*
TOP