Чому обирають саме нас

1

Ми завжди враховуємо
індивідуальні вподобання
та вподобання клієнтів

2

Ми чітко дотримуємося
встановлених термінів
виконаних робіт

3

Наші ціни Вас приємно
здивують

info@amperage.com.ua

+38 (‎098) 113 19 13

UA RU

Встановлення сигналізації


Мабуть, кожен з нас відчував певну тривогу, коли покидав на довший час своє помешкання. Зазвичай ми надіємось на сусідів чи консьєржа, а насправді єдиною перешкодою, аби заволодіти вашим майном, залишаються лише двері з замком. Але професійним грабіжникам під силу будь-які замки та броньовані двері. Тому радимо задуматись про безпеку своєї власності, та встановити охоронні сигналізації.

Але ж що як працює сигналізація і яку сигналізацію обрати? Давайте розберемось!

Існують три основні види сигналізації: автономна, індивідуальна та пультова.
Сигнал тривоги при автономній сигналізації не передається нікуди, спрацьовує лише сирена чи світлові пристрої, це розраховано на те, що сигнал почують/побачать сусіди чи самі господарі.
Найнадійнішою вважають пультову систему сигналізації. Незважаючи на тип обладнання, сигнал передається на пульт сигналізації охоронної фірми, яка несе відповідальність за крадіжку вашого майна, але щомісяця ви сплачуєте кошти цій фірмі.
Індивідуальна система сигналізації працює за принципом оповіщення господаря квартири в разі крадіжки. Також вмикається звукове і світлове сповіщення, але його легко заглушити.
Спеціалісти компанії «Ампераж» професійно встановлять будь-яку з перелічених вище систем сигналізації у вашому помешканні, офісі чи дачі.
– Ми здійснюємо проектування (схему сигналізації).
– Підбираємо та постачаємо всі матеріали та комплектуючі.
– Прокладаємо кабельні траси для провідної системи.
– Встановлюємо та налаштовуємо кінцеві пристрої (прилади оповіщення, прийомно-контролюючі прилади, передавачі сигналів, релейні та пускові блоки).
– Ретельно проводимо пуско-налагоджувальні роботи (перевіряємо систему, усуваємо несправності).
– Навчаємо користуватись сигналізацією.
– Проводимо здачу змонтованої сигналізації під охорону.
– Здійснюємо сервісне обслуговування.
Спеціалісти компанії «Ампераж» володіють найновішими технологіями в охоронній галузі. Ми оцінюємо всі небезпеки вашого житла, і виходячи з цього, підбираємо необхідні датчики, надамо поради щодо тривожних кнопок, сирен, прийомно-контрольних пристроїв. Допоможемо обрати прилад для передачі тривожного сигналу.
Ми підберемо вашому помешканню необхідну комплектацію обладнання, аби захистити його!

  • Всі
TOP