Заміна електропроводки в квартирі - Компанія "АМПЕРАЖ"

Чому обирають саме нас

1

Ми завжди враховуємо
індивідуальні вподобання
та вподобання клієнтів

2

Ми чітко дотримуємося
встановлених термінів
виконаних робіт

3

Наші ціни Вас приємно
здивують

info@amperage.com.ua

+38 (‎098) 113 19 13

UA RU

Розведення (заміна) електропроводки


Заміна електропроводки

Статистика щодо виникнення пожеж останніми роками показує, що здебільшого причиною цього є несправність електричної проводки. Порахуйте всі електроприлади у вашому помешканні… Їх кількість явно більша десяти. А тепер пригадаймо, скільки років електропроводці?!… Якщо понад двадцять, вам негайно потрібно її оновлювати, адже термін її експлуатації вийшов!

Більшість сучасних електроприладів (наприклад, кондиціонер, бойлер або духовка) має потужність вищу 1,5 кВт, що може часто призводити до коротких замикань. Але в жодному разі не рекомендуємо самотужки здійснювати монтаж електропроводки, на цьому економити не варто, від цього залежить безпека вашої сім’ї!

Компанія "АМПЕРАЖ"

Прокладання електричної проводки в новобудові (Львів). Компанія “АМПЕРАЖ”

Спеціалісти компанії «Ампераж» професійно складуть вам схему електропроводки. Схема буде складена на основі ваших побажань і професійної оцінки навантаження на проводку. Підрахують сумарне навантаження від використовуваної техніки, порадять найзручніші місця для розеток і вимикачів. Після чого проріжуть штроби та просвердлять глухі отвори, щоб встановити коробки для монтажу, розпайки та прокладуть необхідний кабель.

Ми проведемо заміну старого електричного щитка на новий. Якщо щитка в квартирі не було, то радимо його встановити, адже сучасні електроприлади потребують окремих силових ліній. І на завершення, наші спеціалісти допоможуть обрати потрібний тип світильників, розеток, вимикачів, іншу фурнітуру та встановити їх.
Електромонтажні роботи виконуємо на перспективу, щоб ви могли в подальшому розширити можливості використання сучасної побутової техніки.

Довірте безпеку вашого житла професіоналам!

Заміна електропроводки в квартирі перед початком ремонтних робіт є необхідною. Всі роботи з заміни проводки виконуємо якісно і в стислі терміни! Наші фахівці нададуть вам поради стосовно кількості матеріалу і його якості, враховуючи ваші смаки та фінансові можливості. Звертайтесь!

TOP