Чому обирають саме нас

1

Ми завжди враховуємо
індивідуальні вподобання
та вподобання клієнтів

2

Ми чітко дотримуємося
встановлених термінів
виконаних робіт

3

Наші ціни Вас приємно
здивують

info@amperage.com.ua

+38 (‎067) 343 24 66

+38 (093) 292 25 25

UA RU

Встановлення світильників


Вдало продумане освітлення перетворює ваш дім на затишне комфортне місце, де можна в будь-який момент переглянули фільм чи почитати улюблену книгу. І подумайте про дітей, про їхній зір, коли вони вчать уроки чи просто малюють. Та й будь-який інтер’єр не виглядатиме так красиво, якщо він буде неправильно освітлений.

Компанія «Ампераж» допоможе вам правильно встановити всі види світильників та визначитись з їх вибором.
Трохи теорії…

АМПЕРАЖ. Встановлення галогенок в новобудовах

АМПЕРАЖ. Встановлення галогенок та світильників

Усі світлові пристрої поділяються на два види – стаціонарні та нестаціонарні. Стаціонарні – це такі, що кріпляться на одному місці і для їх монтажу потрібні спеціальні інструменти. Нестаціонарний пристрій без будь-якого інструмента знімають і переставляють за потреби в інше місце. Вони не потребують спеціального монтажу. Чого не скажеш про стаціонарні прилади, без допомоги електрика тут не обійтись!
Наша компанія виконує такі види робіт щодо встановлення стаціонарних приладів: монтаж підвісних люстр (на анкер, на дюбель, на гачок), стельових та настінних світильників, світильників для гіпсокартонних стель, енергозберігаючих та люмінісцентних світильників, галогенних прожекторів, бра тощо. Також здійснюємо монтаж вуличного освітлення, аварійного, ландшафтного та садового освітлення. Встановлюємо світильники зовнішнього освітлення.
Здавалось, немає нічого простішого, ніж повісити люстру на гачок, але для цього потрібен сам гачок. Для монтажу гачка потрібен перфоратор, відповідний дюбель, свердло й кваліфіковано все зробити. А якщо люстра більше 5 кг, тоді потрібен анкерний гачок. Дуже багато люстр кріпляться на планку, яку потрібно закріпити спочатку на два дюбеля й за допомогою гайок закріпити саму люстру. Деякі люстри можуть вмикатися лише одноклавішним вмикачем, а для того, щоб використовувати вмикач на дві клавіші, тобто, вмикати частину ламп, потрібно виводити ще третій провід. А підключення точкових світильників у підвісних стелях – досить складна та відповідальна робота. Потрібно дотримуватись рівного інтервалу та не потрапити на металевий профіль. Є безліч моментів, які здавались на перший погляд дуже простими, але виконати їх можуть лише кваліфіковані електрики. Саме такі працюють в компанії «Ампераж».
Звертайтеся, і наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми стосовно освітлення!

TOP